(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська
 • Русский

Відгуки та пропозиції

 • Близнюк Катерина коментує:

  Нещодавно довелося лікуватись у відділенні відновлюваної ортопедії та реабілітації.Скажу відверто -була приємно здивована ставленням персоналу відділення до персоналу.

  Висловлюю подяку завідуючому відділення Барчині Юрію Михайловичу за золоті руки,професіоналізм і душевну теплоту.

  Ідеальна чистота,чіткий розпорядок роботи,високий професоналізм персоналу-так можна охарактеризувати роботу цього відділення .А раз такі умови створені для пацієнтів,то це,зрозуміло сприяє поліпшенню їхнього здоровя.Усім працівникам віддділення зичу теж бути здоровими ,а ще- добра,тепла,благополуччя і вдячних пацієнтів.

 • Віталій коментує:

  Регулярно, з 2012 року, проходжу реабілітацію у відділенні відновлювальної ортопедії та реабілітації спинальних хворих. Хочу відмітити високий професіоналізм лікарів та реабілітологів, а також іншого, обслуговуючого роботу відділення, персоналу. В коридорах, палатах і робочих кабінетах завжди чисто і прибрано, що викликає почуття спокою та затишку. За останні роки дуже покращилась ситуація з специфічним реабілітаційним інвентарем, за бажанням завжди є де і з чим працювати. Весь персонал ввічливий та завжди прийде на допомогу.
  Дякую Барчині Юрію Михайловичу та всьому колективу за сумлінну працю, тепле відношення і допомогу, що я з моєю сім’єю отримали за останні роки. Бажаю всім вам гарного настрою і міцного здоров’я.

 • Інна коментує:

  Лікуюсь в відділенні ортопедії. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність та турботливість невропатолога Маникіної Каріни Олександрівни! Величезне спасибі за те, що ставитие людей на ноги в прямому значенні цього слова. Ця молода лікар -спеціаліст високого класу, відразу визначила проблему, призначила лікування, сама проводить блокади, практикує новітні методи лікування. Хочу подякувати всьому персоналу-величезні молодці! Медсестри, молодший медичний персонал, реабілітологи завжди всі в настрої, ніхто ніколи не кричить, спокійно, врівноважено, з посмішкою.

 • Олександр Михайлик коментує:

  З 5 по 17 грудня 2018 року перебував на лікуванні у відділенні пульмонології.

  Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю, це Марія Валеріївна Куреза. Вона була моїм лікарем під час хвороби. Професійна, уважна, чуйна, кожен її обхід залишав по собі надзвичайно приємне враження. Марія Валеріївна дуже фахова, професійна, уважно ставиться до пацієнтів, тому хочу подякувати їй за турботу, професіоналізм, чуйність!!! Вона чудова людина, чудовий лікар!!!

  Відділення добре забезпечене препаратами, тут добре харчування. Тому вимушене перебування у стінах відділення під час хвороби залишили проте по собі позитивні враження. В першу чергу завдяки працівникам!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Головний лікар
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
bh11

Барчина Юрій Михайлович

Завідувач відділення відновлювальної ортопедії та нейротравматології
kras

Красовський Володимир Олександрович

Завідувач 1-го хірургічного відділення
laschevska

Лащевська Ольга Іванівна

Завідувач кардіологічного відділення
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся