(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

1 неврологічне відділення

 
Неврологічне відділення №1

FDE9FB03-263F-43D3-B92A-61C4F425492B

Влащук Алла Миколаївна– завідувач відділення

При обстеженні пацієнтів застосовуються сучасні методи діагностики: комп’ютерна та магнітно – резонансна томографія, електронейроміографія,  РЕГ та ЕЕГ, допплерографія судин головного мозку, клінічні дослідження крові та спинномозкової рідини (зокрема, обстеження на віруси – полімеразна ланцюгова реакція, дослідження імуноглобулінів G, M), імунограмма.

Робота у відділенні проводиться, як з ургентними так і з плановими пацієнтами, що доставляються бригадами швидкої допомоги, скеровуються поліклініками міста та переводяться з інших відділень лікарні.  Відділення приймає ургентних хворих з усіх районів міста Києва, на вільні місця в порядку черги госпіталізуються планові пацієнти з зони обслуговування лікарні: Солом’янського та  Голосіївського районів. У середньому за рік у відділенні лікується і обстежується близько 1600 пацієнтів.

Відділення пропонує допомогу пацієнтам з даними захворюваннями нервової системи:


• Судинних захворюваннями нервової системи (мозкові та спинальні інсульти (реабілітація з першого дня), хронічною недостатністю мозкового кровообігу з органічною неврологічною симптоматикою;
• Інфекційними захворюванніми центральної нервової системи (нейроінфекції);
• Новоутвореннями нервової системи;
• Закритими черепно-мозковими та спинно-мозковимиї травмами (струс, забій легкого ступеню);
• Демієлінізуючими захворюваннями нервової системи;
• Екстрапірамідними захворюваннями нервової системи (хвороба Паркінсона, вторинний паркінсонізм та ін.);
• Епілепсією та судомними станами;
• Больовими симптомами різної етіології;
• Захворюваннями периферичної нервової системи: невропатіями, радикулопатіями, радикулоішеміями, невралгіями, гострими та хронічними вертеброгенними синдромами.
• Надання паліативної допомоги.

Діагностичні можливості нашого відділення  забезпечують виявлення на ранніх стадіях захворювань  нервової системи, проведення диференціальної діагностики для уточнення діагнозу, після встановлення якого лікар-невролог призначає оптимальну та індивідуальну схему лікування й подальші методи профілактики,   скореговані на  одужання  пацієнта,   можливість швидкого  повернення  втраченої енергії, врівноваженості та життєрадісності.

З 2018 року відділенням керує лікар вищої категорії Влащук А.М. Упродовж існування відділення вдалося сформувати колектив з професійно підготовлених лікарів та відповідальних у роботі працівників. Це лікар вищої категорії к.м.н. Костовецький О.В.; лікар вищої категорії Бондаренко В.М.; лікар 2 категорії Загребельна М.В.
З 2022 року відділення поповнилось молодими спеціалістами Собовой М.О.; Мельничук Р.В.
Варто також відзначити середній та молодший медичний персонал відділення, який своїм професіоналізмом, почуттям поваги до людей та доброзичливістю до хворих дає змогу відділенню працювати ще більш якісно.
Надійним помічником лікарів є старша медична сестра Диннік Л.К.,котра почала працювати у відділенні з 1974року після закінчення медучилища.
Більше 50 років свого життя віддала неврологічному відданню медсестра вищої категорії Пацукевич Л.В.;
багато років працюють медсестри з вищою категорією Герасименко Л.А.; Тимофєєва С.Є.; Недобой Н.М.
Санітарно-гігієнічний стан забезпечує сестра-господарка Бутковська І. А.
Велику роботу у відділенні виконують молодші медичні працівники -Дробот О.П.; Пацюк Г.М.;Лукяненко О.І.; Потапенко К.М.; Кот О.В.; та інші.


У відділенні функціонує масажний кабінет, де проводиться загальний, лікувальний, баночний масаж, мануальна терапія, електроміостимуляція, тейпування.
Відділення активно працює над проблемою консервативного лікування гострого порушення мозкового кровообігу на різних етапах його розвитку, включаючи проведення тромболітичної терапії

відділення-min

Завідвачка відділення:
Влащук Алла Миколаївна
ординаторська:
тел.: (044)249-78-42; +38(067)409-52-22.

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

В.О. Директора
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Засиупник директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся