(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

16 – 17 лютого 2021 р. в КНП «КМКЛ №4» відбулися тренування з питань цивільного захисту за участю представників Солом’янського РУ ГУ ДСНС України в місті Києві

photo_2021-02-19_12-31-48 (2) photo_2021-02-19_12-31-48 photo_2021-02-19_12-31-47 (3) photo_2021-02-19_12-31-47 (2) photo_2021-02-19_12-31-4716 – 17 лютого 2021 р. в КНП «КМКЛ №4» відбулися тренування з питань цивільного захисту   за участю представників Солом’янського РУ ГУ ДСНС України   в місті Києві

 

       На виконання наказу ДОЗ КМДА від 15.01.2021 р. № 40 та згідно з Планом заходів щодо посилення пожежної безпеки у КНП «КМКЛ №4» на 2021 р. у лікарні  було проведено тренування з  цивільного захисту за темою:  «Дії персоналу в умовах надзвичайної ситуації – виникнення пожежі в приміщенні лікувального закладу». 

       Зважаючи на нагальність питань  пожежної безпеки в умовах сьогодення,  до участі в  тренуваннях з цивільного захисту було залучено  представників усіх структурних підрозділів та відділень лікарні.

      Під час проведення навчань вивчались та відпрацьовувались теоретичні та практичні питання: злагодженість у роботі керівного складу та чергових служб, планування системи оповіщення та проведення евакуаційних заходів, взаємодія з суміжними службами тощо.  Тренування  з цивільного захисту проводились з дотриманням усіх вимог техніки безпеки та  карантинних вимог.

       Особлива увага при проведенні навчань з цивільного захисту   приділялась  діям персоналу  та відпрацюванню практичних навичок  при загрозі та виникненні  надзвичайних ситуацій, зокрема пожежі. 

 

Адміністрація КНП «КМКЛ №4» висловлює подяку в організації та проведенні тренувань з питань цивільного захисту  Солом’янському РУ ГУ ДСНС  України                в м. Києві.

Наші лікарі

ОВ

Ріполовська Оксана Володимирівна

Засиупник директора з медичної частини
Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

В.О. директора
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач відділенням внутрішніх хвороб
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Лікар терапевт

Ми знаходимся