(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

26 – 27 червня 2018 року в Київській міській клінічній лікарні №4 проводились об’єктові навчання з питань цивільного захисту (ЦЗ)

26 – 27 червня 2018 року в Київській міській клінічній лікарні №4 (далі – КМКЛ №4) на виконання вимог Кодексу цивільного захисту України та згідно з Планом основних заходів проводились об’єктові навчання з питань цивільного захисту (ЦЗ) на тему: «Дії персоналу у випадку госпіталізації хворого (підозрілого) на особливо-небезпечні карантинні  інфекції, що мають міжнародне значення (ОНІ)».

IMG_1

Основна мета навчання – перевірка готовності лікувального закладу  до дій при  виникненні НС, пов’язаних з інфекційною захворюваністю; досягнення злагодженості в роботі керівного складу,  формувань цивільного захисту та персоналу  при виконанні заходів щодо надання медичної допомоги хворим на карантинні особливо небезпечні інфекції, які мають міжнародне значення (ОНІ);  запобігання розповсюдженню інфекційної захворюваності; перевірка реальності планів ЦЗ та відпрацювання практичних навичок персоналу при виникненні НС.

0tlJLIk

Проведенню цього заходу передувала значна організаційна підготовча робота. В минулому році в Науково-методичному центрі ЦЗ та безпеки життєдіяльності (НМЦ ЦЗ та БЖД) м. Києва успішно пройшли навчання з питань ЦЗ та отримали посвідчення встановленого зразка 5 осіб з числа керівного складу КМКЛ №4.

Протягом поточного року в кожному структурному відділенні, задіяному на навчання, проведені теоретичні та практичні заняття.

 

IMG_2

За останні два роки значно  зміцнено матеріально-технічну базу: поповнено недоторканий запас перев’язувальних матеріалів, медикаментів та товарів медичного призначення («НЗ») на випадок виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру,  придбано засоби індивідуального захисту, розпочато ремонт захисної споруди ЦЗ на території лікарні, яка тривалий час була занедбаною.

 

За результатами  проведеного  навчання визнано: об’єктова територіальна медична спеціалізована служба ЦЗ КМКЛ №4 визнана «готовою»  до виконання поставлених завдань за умови підсилення матеріально-технічної бази.

IMG_5546

Адміністрація КМКЛ №4 висловлює подяку керівництву НМЦ ЦЗ та БЖД м.Києва, а також Солом’янському РУ ГУ ДСНС України в м.Києві за надання методичної та практичної допомоги при організації та проведенні  навчань.
 
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

 

 

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся