(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Інфекційне відділення

 

Ралець Наталія Василівна – завідувач відділення

 

Інфекційне відділення є структурним підрозділом КМКЛ №4. Засноване в 1974 році. Розташоване в окремій двоповерховій будівлі. Інфекційне відділення являється клінічною базою кафедри інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти лікарів ім.П.Л.Шупика. Зав.кафедрою професор д.м.н. Дуда О.К.

У відділенні є 9 мельцерівських боксів, 10 напівбоксів, 8 палат, в тому числі бокси для учасників бойових дій та ветеранів ВВВ. На першому поверсі розташовано два санітарних пропускники для приймання хворих із кишковими та повітряно-крапельними інфекціями.

До ваших послуг у відділенні працює 9 лікарів, з них 4 вищої категорії, 25 медсестер,  з них 15 вищої категорії, 23 молодші медичні сестри.

Відділення користується клінічною, біохімічною та бактеріологічною лабораторіями, які розташовані в центральному корпусі лікарні. За необхідністю аналізи відправляються в приватні діагностичні лабораторії.

Відділення являється шпиталем особливо небезпечних інфекцій. Бокс № 11 для приймання хворих на холеру. Згідно оперативного плану холерний шпиталь розгортається на 100 ліжок.

З 1981 року на базі інфекційного відділення організовано лептоспірозний центр, з 2013 року – провізорний шпиталь по госпіталізації хворих на поліомієліт, пацієнтів з гострими в’ялими паралічами, провізорний шпиталь по госпіталізації пацієнтів з підозрою на інфекційні захворювання, що мають міжнародне значення.

Професіоналізм, чуйність, доброзичливість, індивідуальний підхід до кожного пацієнта – ось наша візитна картка! Жодна проблема наших пацієнтів не залишилась поза увагою співробітників відділення.

Контактний телефон відділення: 249-78-57

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся