(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Інфекційне відділення

 

Інфекційне відділення

Ралець Наталія Василівна-min

Ралець Наталія Василівна – завідувач відділення

Інфекційне відділення є структурним підрозділом КМКЛ №4. Засноване в 1974 році. Розташоване в окремій двоповерховій будівлі. Інфекційне відділення являється клінічною базою кафедри інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти лікарів ім.П.Л.Шупика. Зав.кафедрою професор д.м.н. Дуда О.К.


• Інфекційне відділення забезпечує госпіталізацію та кваліфіковане обслуговування інфекційних хворих на базі досягнень сучасної медичної науки та наявності сучасної техніки. Відділення є змішаним ( для госпіталізації хворих з різними інфекціями) і призначене для госпіталізації дорослого населення.
• Профільність відділення визначена Департаментом охорони здоров’я м. Києва і може бути змінена ним в залежності від епідеміологічної ситуації.
• В відділенні є 10 мельцерівських боксів, 10 напівбоксів, 8 палат, на першому поверсі розташовано два санітарних пропускники для приймання хворих із кишковими та повітряно-крапельними інфекціями.
• Відділення являється шпиталем особливо небезпечних інфекцій. Згідно оперативного плану холерний шпиталь розгортається на 100 ліжок.
• Приміщення сполучене підземними галереями з центральним корпусом та харчоблоком.

Відділення являється шпиталем особливо небезпечних інфекцій. Бокс № 11 для приймання хворих на холеру. Згідно оперативного плану холерний шпиталь розгортається на 100 ліжок.

З 1981 року на базі інфекційного відділення організовано лептоспірозний центр, з 2013 року – провізорний шпиталь по госпіталізації хворих на поліомієліт, пацієнтів з гострими в’ялими паралічами, провізорний шпиталь по госпіталізації пацієнтів з підозрою на інфекційні захворювання, що мають міжнародне значення.


Кількість співробітників- 51чол.
Завідувач відділенням – Ралець Наталія Василівна.
Старша медична сестра- Іванова Наталія Станіславівна.
Сестра-господарка- Хондошко Любов Сергіївна.

Професіоналізм, чуйність, доброзичливість, індивідуальний підхід до кожного пацієнта – ось наша візитна картка! Жодна проблема наших пацієнтів не залишилась поза увагою співробітників відділення.

Завідувач відділення:
Ралець Наталія Василівна
ординаторська тел.: (044)249-78-57

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директорка
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Заступниця директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувачка рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувачка відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся