(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Інформаційна довідка

КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4
Інформаційна довідка

Київська міська клінічна лікарня № 4 (далі – КМКЛ № 4), яка заснована в 1972 р., розміщена в парковій зоні центра Києва по вул. Солом’янська, 17 є багатопрофільним лікувально-діагностичним закладом, до складу якого входять 23 відділення потужністю у 650 ліжок. Структура ліжкового фонду:

  1. терапевтичний профіль (220 ліжок);
  2. хірургічний профіль (180 ліжок);
  3. спеціалізований профіль (235 ліжок).

До складу лікарні входять відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення інфекційної реанімації (загалом 15 ліжок).

Функціонують всі допоміжні служби: рентгенологічне та ендоскопічне відділення, операційний блок, клініко-діагностична лабораторія з клінічним, біохімічним, бактеріологічним, імунологічними відділами (лабораторія ПЛР) та патологоанатомічне відділення.

В КМКЛ № 4 працює близько 800 співробітників, які щороку обслуговують більше 20 тис. мешканців м. Києва та гостей столиці, цілодобово надається невідкладна медична допомога. Кваліфікація лікарів КМКЛ № 4 відповідає найвищим стандартам в галузі медицини, що дає змогу надавати широкий спектр медичних послуг.

Київська міська клінічна лікарня № 4 є клінічною базою для 10 кафедр Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця та Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика.

Також впроваджуються науково-дослідницькі проекти, в тому числі міжнародні, направлені на пошук найсучасніших технологій діагностики, лікування захворювань та патологічних станів. Лікарня тісно співпрацює з першим медичним центром Тель-Авіва: проводяться сумісні конференції, розробляються заходи щодо впровадження міжнародних стандартів в роботі з пацієнтами. Проведено стажування 2-х лікарів на базі провідних ізраїльських центрів. В рамках співробітництва, заплановано ряд заходів по обміну досвідом між провідними фахівцями Ізраїлю та КМКЛ № 4.

В кінці 2016 року лікарнею було отримано в межах головних розпорядників бюджетних коштів високоякісне медичне обладнання (електрокардіографи, апарати штучної вентиляції легенів, термостати, рентгенологічні апарати та обладнання для реабілітації хворих з травмами і захворюваннями хребта, а також опорно-рухового апарату в цілому та ін.).

Протягом 2017 року в КМКЛ № 4 за кошти місцевого бюджету закуплене сучасне дороговартісне лікувально-діагностичне обладнання від провідних світових виробників.

Оснащення хірургічного, травматологічного та відділення інтенсивної терапії найсучаснішим медичним обладнанням, значно підвищило якість виконання хірургічних та травматологічних втручань, забезпечило вчасне реагування на раптову зміну клінічного стану пацієнта та миттєвого надання повноцінної допомоги хворим.

Придбане сучасне лабораторне обладнання для клініко-діагностичної лабораторії надало змогу впровадити нові лабораторні дослідження з метою ранньої діагностики інфаркту міокарда та гострих порушень мозкового кровообігу, швидко та критично оцінювати тяжкість стану пацієнтів відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

На даний час клініко-діагностична лабораторія, являється однією з найпотужніших державних лабораторій і спроможна надавати великий спектр лабораторних послуг, що суттєво полегшує діагностику інфекційних захворювань, особливо в період епідемії грипу.

На сьогоднішній день до підготовки епідсезону лікарня забезпечена всіма необхідними препаратами (в тому числі противірусними), засобами медичного захисту, сучасними апаратами ШВЛ для респіраторної підтримки, а також сформований недоторканий запас ліків та виробів медичного призначення. В разі виникнення надзвичайної ситуації лікарня забезпечить в повному обсязі надання медичної допомоги протягом 3-х днів.

До кінця 2017 року на території КМКЛ № 4 буде встановлено автономне джерело живлення безперебійної дії потужністю 500 кВт, що забезпечить безперебійну роботу відділень та лікарні в цілому.

Протягом року проведено заміну ліфтів лікарні, які знаходились в аварійному стані і були визнані не придатними для експлуатації – 6 ліфтів. Проведено капітальний ремонт та модернізацію рентгенологічного відділення та травмпункту з антирабічним центром. Здійснено повну заміну обладнання, що забезпечить обслуговування населення на рівні високих міжнародних стандартів.

Проведено заміну вікон операційного відділення.

В листопаді 2017 року за сприянням КМДА лікарнею було отримано 26 комплектів ЕОМ – це перший крок до повної комп’ютеризації лікарні та електронного документообігу, що забезпечить оперативність та прозорість в управлінні та наданні медичної допомоги населенню.

На сьогоднішній день закінчуються роботи по оформленню землевпорядної документації на отримання акту власності КМКЛ № 4 на земельну ділянку.

Варто зазначити, що КМКЛ №4 – це заклад, який в першу чергу, орієнтований на пацієнта. Саме тому, головним завданням Київської міскої клінічної лікарні № 4 є надання медичних послуг населенню високого рівня якості. Метою КМКЛ № 4 є створення зручних і комфортних умов для пацієнтів при взаємодії з усіма структурними підрозділами лікарні на основі єдиних правил, що гарантують рівність і доступність до медичних послуг і забезпечують прозорість цих відносин.

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся