(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Капітальний ремонт та модернізація травматологічного пункту Київської міської клінічної лікарня №4

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ
ТРАВМАТОЛОГІЧНОГО ПУНКТУ
КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ №4

Травматологічний пункт створений в 1984 на базі КМКЛ № 4. Працює щоденно, цілодобово для забезпечення надання ургентної медичної допомоги травмованим. Кваліфікація лікарів відповідає найвищим стандартам в галузі медицини, що дає змогу надати широкий спектр медичних послуг в повному обсязі. При оперативних втручаннях для забезпечення анестезіологічного супроводу чергує лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Загальна кількість звернень до травмпункту за 2017 склало 7485,  проведено оперативних втручань 851. На базі травмпункту в Києві функціонує Центр антирабічної допомоги, який надає консультативну та лікувальну допомогу дорослому населенню. За 2017 з вкушеними ранами до центру звернулось 428 пацієнтів з них антирабічна профілактика проведена 95 постраждалим.

В 2017-2018 за кошти місцевого бюджету проведено капітальний ремонт приміщень травматологічного пункту(розміщується в окремому приміщенні, яке у своєму складі має: хол, оглядовий кабінет лікаря, рентгенкабінет з кімнатою керування, гіпсувально-ортезну, перев’язочну, операційний блок, антирабічний кабінет, санітарні кімнати). Під час ремонту застосовано високоякісні оздоблювальні матеріали у відповідності до сучасних вимог тепло збереження та енергоефективності. Приміщення переоснащено згідно з будівельними нормами внутрішніх систем опалення, вентиляції, водопостачання, водовідведення, силових та слабкострумових систем, які забезпечують функціонування будівель і споруд. Проведена заміна: віконних, балконних та дверних блоків.

Травматологічний пункт оснащено найсучаснішим високотехнологічним медичним обладнанням провідних світових виробників.

А також, проведено капітальний ремонт Рентгенологічного кабінету та встановлено новітню Систему рентгенографічну та флюороскопічну на 3 робочих місця – OPERA-T90 Кількість рентгеноскопічних досліджень за 2017 склало 30 155.

На сьогоднішній день, травматологічний пункт КМКЛ № 4 один з найкращих по рівню оснащення та якості надання медичної допомоги мешканцям та гостям столиці. Сучасне медичне обладнання від відомих світових компаній дозволяє виконувати весь обсяг надання консервативної та оперативної допомоги при гострій травмі. В основу роботи покладено міжнародні стандарти діагностики та лікування, відповідно до отриманого в 2016 році CERTIFICATE ISO 9001:2008.

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся