(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська

Лабораторія

Клінічна Діагностична Лабораторія

Михайлов Олександр Вікторович-min

Михайлов Олександр Вікторович – завідувач відділення

 

Клініко-діагностична лабораторія розташована на 2-му поверсі адміністративного корпусу КМКЛ № 4.

Готовність до проведення тестування, експрес-діагностики та інших спеціальних лабораторних досліджень при підозрі, для підтвердження або встановлення – інфекційних захворювань відповідно до галузевих стандартів в сфері охорони здоров’я. Проведення профілактичних, діагностичних , епідеміологічних лабораторних досліджень на сучасному обладнанні, висококваліфікованими професіоналами. Лабораторія щорічно приймає участь та отримає високі оцінки в програмах зовнішньої оцінки контролю якості.
Лабораторія є учасником Дозорного епідеміологічного нагляду (ДЕН) та Central Asian and European Surveillance of Antimicrobial Resistance.

 • Гематологічні дослідження: окрім загальних аналізів крові з підрахунком лейкоцитарної формули, також проводиться підрахунок ретикулоцитів, визначення LE-клітин (діагностика системного червоного вовчаку), а також дослідження «товстої краплі» на малярію.
  Дослідження сечі – автоматичний аналізатор з визначенням біохімічних показників та мікроскопії.
  Дослідження калу та копрограма.
  Цитоморфологічні дослідження.
  ВІЛ-діагностика.
  Серологічні дослідження.
  Експрес-тести
 • Клінічні дослідження: сечі (загальний аналіз, за методами Нечипоренка та Зимницького), фекалій на копрограму та наявність яєць гельмінтів, мокротиння (цитологічні та на КСБ), дуоденального вмісту тощо.
 • Біохімічні дослідження: на рівні з достатньо розповсюдженими показниками (печінкові та ниркові проби, рівень глюкози в крові, коагулограма), також проводиться визначення ліпідограми, амілази крові, електролітів крові, дослідження кислотно-лужної рівноваги, а також тропоніновий тест ( експрес-діагностика інфарктів міокарда), печінкові проби
  Ниркові проби
  Електроліти
  Білковий обмін.
  Гормональні дослідження та маркери запалення.
  Ліпідограма.
  Коагулограма.
  Кардіомаркери.
 • Імунологічні дослідження: наразі в лабораторії проводиться тільки визначення антитіл до вірусів гепатитів А, В (HВsAg, HВcorIgM) та С. Але найближчим часом планується значне розширення спектру досліджень та налагодження методик визначення антитіл до гельмінтів, TORCH-інфекції, боррелій (в тому числі имуноблоту), а також дослідження імунного статусу (імунограма).
  Імуноферментний аналіз інфекційних захворювань
  Імуноферментний аналіз ракових процесів
  Гормональні дослідження
  Вірусні гепатити
  COVID
  Діагностика анемій
  Діагностика цукрового діабету

 • Бактеріологічні дослідження. КДЛ має в своєму складі добре організований за всіма нормами чинного законодавства бактеріологічний відділ, в якому виконується значна кількість різноманітних видів досліджень мікрофлори людини з визначенням антибіотикограми: клінічного матеріалу (матеріал з зіву, носу, вух, очей, урогенітального тракту, сечі і т.д.), дослідження на крапельні інфекції (дифтерія, менінгококова інфекція), дослідження на кишкову групу інфекцій (патогенна та умовно-патогенна мікрофлора, дисбіоз кішківника, тифо-паратифозна група, холера тощо). Крім цього, проводяться санітарно-бактеріологічні дослідження змивів з об᾿єктів зовнішнього середовища, атмосферного повітря закритих приміщень, носійство патогенного стафілокока, матеріалу на стерильність (включаючи операційне поле та руки хірургів). Діагностика крапельних інфекцій.
  Діагностика кишкових інфекцій.
  Діагностика холери.
  Санбакдослідження.
  Серологічні дослідження.
  Лабораторія є учасником Дозорного епідеміологічного нагляду (ДЕН) та Central Asian and European Surveillance of Antimicrobial Resistance (CAESAR)
 • Дослідження методом ПЛР
  Діагностика інфекційних захворювань:
  COVID
  Гепатити
  Бореліози
  Герпеси
  Папіломавіруси
  Урогенітальні дослідження
  Грип
  Сифіліс
  HIV
  Токсоплазмоз

КДЛ колектив-min

Завідувач відділення:
Михайлов Олександр Вікторович
тел.: (044)275-70-11.

 

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директорка
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Заступниця директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувачка рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувачка відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся