(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Навчання з питань цивільного захисту в КМКЛ №4

photo_2020-02-03_16-19-23 photo_2020-02-03_16-19-35 photo_2020-02-03_16-19-40

 

27 – 31 січня 2020 року в Київській міській клінічній лікарні №4 проводились об’єктові навчання з питань ЦЗ на тему: «Організаційні заходи та дії персоналу КМКЛ №4 щодо надання медичної допомоги пацієнтам при підозрі на інфекцію, спричинену nCoV».

 

Навчання (тренування) з питань ЦЗ проводились в зв’зку з ситуацією, що складається в Україні,  на виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказів Міністерства охорони здоров’я України від 24.01.2020 № 185  та Департаменту охорони здоров’я КМДА від 24.01.2020 № 69 «Про організаційні заходи щодо надання медичної допомоги пацієнтам при підозрі на інфекцію, спричинену nCoV». 

Основна мета навчання: Перевірка готовності  лікувального закладу до дій при загрозі та виникненні НС, пов’язаних  з інфекційною захворюваністю; досягнення злагодженості в роботі керівного складу, провідних фахівців, формувань цивільного захисту та персоналу; запобігання поширення інфекційної захворюваності; перевірка схем оповіщення та реальності планів ЦЗ; взаємодії  с суміжними службами (ДСНС).

Навчання (тренування) проводились у  кілька етапів: 

1). Теоретична частина – опрацювання методичних та директивних матеріалів щодо недопущення розповсюдження випадків захворювань, спричинених новим корона вірусом  nCoV, дії керівного складу, провідних фахівців та персоналу лікарні стосовно надання медичної допомоги  підозрілим на захворювання зазначеним вище вірусом; ведення документації та відпрацювання елементів штабної роботи.

2). Захисту персоналу.

3).  Відпрацювання практичних навичок щодо надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою на зараження короно вірусом nCoV.

4). Взаємодія  з вищими органами та суміжними службами (під час організації підготовки та проведення об’єктових  навчань (тренувань) КМКЛ № 4 тісно співпрацювала з кафедрою інфекційних хвороб, НМАПО ім. П.Л. Шупика та  представникамии Солом’янського РУ ГУ ДСНС України в м. Києві).      

  Особовим складом лікарні опрацьовано законодавчу та нормативну документацію, зокрема основні нормативні документи, якими регламентуються діяльність закладу та надання медичної допомоги інфекційним хворим.

 У ході навчань перевірялись: наявність документації, уміння керівництва приймати зважені  та оптимальні рішення; знання своїх обов’язків та злагодженість дій особового складу; дієвість планів та 

системи оповіщення на випадок НС; наявність матеріального  резерву тощо.   

 Персонал лікарні відпрацьовував практичні навички щодо дій при виникненні НС інфекційного характеру, зокрема застосування засобів індивідуального захисту й надання медичної допомоги населенню згідно з медичними протоколами тощо.

За результатами проведених навчань (тренувань) можна зробити висновок: об’єктова територіальна медична спеціалізова служба ЦЗ КМКЛ № 4 є «готовою до виконання поставлених завдань за умови підсилення матеріально-технічної бази» .   

 

Адміністрація КМКЛ №4 висловлює подяку кафедрі інфекційних хвороб, НМАПО ім. П.Л. Шупика, а також Солом’янському РУ ГУ ДСНС України в м. Києві за надання методичної та практичної допомоги при організації та проведенні навчань.  

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

 

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директорка
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Заступник директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся