(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Патологоанатомічне відділення

Патологоанатомічне відділення
Березовська Євгенія Михайлівна-min

Березовська Євгенія Михайлівна – завідувач відділення

 

Патогістологічна лабораторія з 2017 року є функціональним невід’ємним підрозділом патологоанатомічного відділення. З лютого 2016 року по теперішній час на посаді завідувача працює досвідчений лікар-патологоанатом вищої категорії з багаторічним стажем Березовська Євгенія Михайлівна.

Головною метою та напрямком в роботі є високий рівень якості проведення морфологічних досліджень, їх інформативності, достовірності та об’єктивності, гарантія якості морфологічних досліджень шляхом удосконалення діяльності лабораторії, забезпечення необхідною інформацією лікарів клінічних підрозділів щодо морфологічних обстежень.

Лабораторія надає послуги хворим стаціонарних відділень лікарні, амбулаторним пацієнтам поліклінічних відділень Солом’янського та інших районів міста, дорослому населенню м. Києва та іногороднім хворим. В патогістологічній лабораторії проводяться патогістологічні та аутопсійні дослідження I-V категорій складності.

Патогістологічна лабораторія забезпечена новим високотехнологічним обладнанням: якісними термостатами, новітнім комп’ютером з програмою та приєднанням до центрального серверу лікарні, мікроскопом.

Поставлені пріоритети на високу якість та удосконалення морфологічної діагностики біопсійного та післяопераційного матеріалу, яка вже відповідає сучасним вимогам діагностичних стандартів якості. Введена в роботу нова більш економічна та якісна ізопропилова гістологічна  проводка матеріалу. Планується впровадження прогресивних технологій, розробка нових ефективних методів морфологічної діагностики інфекційних та паразитарних захворювань, нових гістохімічних методів фарбування.

Контактний телефон відділення: 249-78-44

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

В.О. Директора
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Засиупник директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся