(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Патологоанатомічне відділення

Березовська Євгенія Михайлівна – завідувач відділення

 

Патогістологічна лабораторія з 2017 року є функціональним невід’ємним підрозділом патологоанатомічного відділення. З лютого 2016 року по теперішній час на посаді завідувача працює досвідчений лікар-патологоанатом вищої категорії з багаторічним стажем Березовська Євгенія Михайлівна.

Головною метою та напрямком в роботі є високий рівень якості проведення морфологічних досліджень, їх інформативності, достовірності та об’єктивності, гарантія якості морфологічних досліджень шляхом удосконалення діяльності лабораторії, забезпечення необхідною інформацією лікарів клінічних підрозділів щодо морфологічних обстежень.

Лабораторія надає послуги хворим стаціонарних відділень лікарні, амбулаторним пацієнтам поліклінічних відділень Солом’янського та інших районів міста, дорослому населенню м. Києва та іногороднім хворим. В патогістологічній лабораторії проводяться патогістологічні та аутопсійні дослідження I-V категорій складності.

Патогістологічна лабораторія забезпечена новим високотехнологічним обладнанням: якісними термостатами, новітнім комп’ютером з програмою та приєднанням до центрального серверу лікарні, мікроскопом.

Поставлені пріоритети на високу якість та удосконалення морфологічної діагностики біопсійного та післяопераційного матеріалу, яка вже відповідає сучасним вимогам діагностичних стандартів якості. Введена в роботу нова більш економічна та якісна ізопропилова гістологічна  проводка матеріалу. Планується впровадження прогресивних технологій, розробка нових ефективних методів морфологічної діагностики інфекційних та паразитарних захворювань, нових гістохімічних методів фарбування.

Контактний телефон відділення: 249-78-44

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся