(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Провідні фахівці з Туреччини відвідали КМКЛ № 4

23 лютого провідні фахівці з Туреччини відвідали Київську міську клінічну лікарню № 4

Експерти в галузі хірургії, нефрології, ортопедії та травматології оглянули понад 20 мешканців району, також надали консультації пацієнтам, які перебувають на лікуванні  в стаціонарі. Проф., д.м н. Пинар Сеймен (спеціальність нефрологія) спеціалізується на  захворюванні нирок; проф. Ахмет Доган − лікар ортопед-травматолог, спеціалізується на хірургії деформації, травматології, хірургії стопи, ендопротезуванні; професор Бора Коч, баріатричний хірург, який  спеціалізується на проблемах ожиріння та метаболічної хірургії.

Турецькі медики  поспілкувалися з українськими колегами, розповіли про реформу медичної галузі в Туреччині, лікарню, яку представляють та  поділилися досвідом у лікуванні окремих хвороб. Ознайомилися з роботою відділень лікарень, зокрема відділення відновлювальної ортопедії та реабілітації спинальних хворих; відділення «Банк пуповинної крові, інших тканин і кліток людини», Київського міського центру розсіяного склерозу, приймально-діагностичного відділення та ін.

«Сьогодні в лікарні поступово оновлюємо медичне обладнання та поліпшуємо якість надання медичних послуг. Для нас надзвичайно важливо переймати міжнародні медичні стандарти, за якими працює весь світ. Тому співпраця з турецькими  колегами сприятиме вдосконаленню роботи лікарні. Крім того, уже налагодили співпрацю з ізраїльськими медиками», − зазначила головний лікар Київської міської клінічної лікарні № 4 Тетяна Мостепан.

Довідково. КМКЛ № 4 − багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, до складу якого входять 23 відділення потужністю у  650 ліжок. У лікарні працює майже  800 співробітників, які щороку обслуговують понад 20 тисяч мешканців Києва та гостей столиці, цілодобово надають невідкладну медичну допомогу. 

 

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся