(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська

Отзывы и предложения

 • Наталка:

  Щиро дякую кращим травматологам — Юрію Вендоліну та Юрію Барчині — київська лікарня №4 на Солом`янці! Тут лікарі по справжньому дбають про наше здоров’я.

 • Наталка Прудка:

  Кожного ранку у відділенні відновлювальної ортопедії в 4-ій лікарні Києва проходять палатні обходи. Зав відділенням Юрій Барчина особисто оглядає кожного хворого, знайомиться з історією хвороби, оперує, робить блокади хребта і тд. Його багаторічні пацієнти полюбляють розповідати про його лікарську майстерність.

  Про цілющу дію обходу лікаря — в романі Гі де Мопассана «Сильна як смерть». Назва роману — це слова з пісні — «Сильна, як смерть, любов».

 • Наталья Николаевна:

  Спасибо большое Швыдкому Александру Александровичу и Барчине Юрию Михайловичу за профессионализм, человеческое отношение, и вообще низкий поклон за все…
  Петренко Наталья Николаевна 6п

 • Г.В.Ольховик Сумская обл.:

  В марте-апреле 2018 года я проходила курс реабилитации в центре восстановительной ортопедии городской клинической больницы №4.Хочу выразить огромную благодарность дружному,сплоченному коллективу под руководством зав.отделением Юрием Михайловичем Барчина за грамотный подход врачей в подборе медикаментозного лечения,а также врачей-реабилитологов в составлении программы для занятий ЛФК на современных тренажерах,которыми оснащены спортивные залы.Большое спасибо всему персоналу за чуткое и внимательное отношение к пациентам! Здесь работают профессионалы своего дела!

 • Анатолій:

  Щира подяка колективу хірургічного 1 відділення 4 лікарні Соломянського району м. Києва. Попали до них, викликавши швидку. Особливу вдячність висловлюю зав. відделенням Красовському Володимиру Олександровичу і лікуючому лікарю Анатолій Івановичу, завдяки старанням яких ми отримали позитивний результат лікування. Вони чистосердечно, безкорисно, віддано виконують свою роботу, чим викликають захоплення та глибоку пошану. У палатах і загальних приміщеннях підлога блищать як дзеркало, у пацієнтів операційні рани швидко заживають. Більшість ліків пацієнти отримують безоплатно, відповідно до призначень лікаря. Особливо якісним є дієтичне харчування, яке надають відповідно до приписів лікаря. Харчування за чотирьма дієтами, а це 6-8 блюд, і порція така, що голодувати не будеш. Краще не хворіти, але у разі вибору лікарні я зупинюся на цій. Низький уклін за спасіння пацієнтів всьому колективу 1 хірургічного відділення від вдячних пацієнтів, зокрема головному лікарю лікарні, зав. відділення Красовському Володимиру Олександровичу, лікуючому лікарю Мойсеєнку Анатолію Івановичу,кожній медсестрі й санітаркам. Анатолій, 8 палата

 • Ксения:

  Хочу поділитися своїми враженнями від роботи працівників з великої літери ЛІКАРІВ відділення Пульмонології. Так сталося, що моя мама сильно захворіла і вже четвертий рік ми боремося за її життя. І після чергової хімії вона захворіла ще й на запалення легенів з плевритом. Була дуже важка. На фоні хвороби піднявся цукор до 32…. Впала в кому…. Завдяки професійній праці завідувачки відділення, Попової Людмили Іванівни, мама живе зараз….
  Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддані працю, людяність і професіоналізм медичному персоналу відділення Пульмонології, яке очолює справжній фахівець.
  Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер, які разом із хворими переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання. Завжди доброзичливі, ніжні, як те сонечко, добрі душею, відкривають двері палати медсестри. Хочу згадати добрим словом увесь молодший медичний персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою.
  Також вдячна працівникам інших відділень, а саме Ендокринологам, Молодій лікарці-Торакальному хірургу, яка професійно впоралась з дренажем, що був у легенях та з легкістю наклала два шви…
  Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, коли чуємо слова «ганьба», є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Я усім бажаю здоров’я, щастя, миру, успіхів та терпимості до нас, пацієнтів.

 • Анна, Светлана:

  Здравствуйте!Хотельсь бы оставить отзыв и слова благодарности заведующей кардиологическим отделением, Лащевской Ольге Ивановне!Замечательный специалист, профессионал своего дела, внимательный и отзывчивый Врач, Врач с большой буквы! В кардиологии проходила лечение наша мама, и Ольга Ивановна своевременно поставила диагноз, провела нужное обследование и назначила лечение, чем поставила маму на ноги!Огромное спасибо, Вам, Ольга Ивановна, за высококвалифицированную помощь, отзывчивость, доброту, внимательное и доброжелательное отношение к пациентам!Побольше бы таких Врачей!Доброго и Вам здоровья!

 • Білоус Віра:

  Велика подяка лікарям та медсестрам кардіологічного відділення, а саме Ользі Іванівна Лащевській,за увагу та чуйне відношення до хворих. Хочеться також відмітити чистоту та порядок у відділенні, майже всі ліки є,докупляти майже нічого не довелося. Ольга Іванівна переймається проблемами кожного хворого, чуйна та небайдужа людина, ЛІКАР на своєму місці. Велика подяка їй та всьому персоналу відділення. З повагою Білоус В. О.та діти.

 • Валентина Васильевна:

  Искренне благодарна медицинскому персоналу Городской клинической больницы №4 и в частности всем врачам, медицинским сестрам и санитаркам хирургического отделения. Моему сыну была оказана экстренная медицинская помощь по поводу сложного случая острого аппендицита. Наш врач, Ганоль Игорь Васильевич, профессионально прооперировал моего сына и в послеоперационный период проявил исключительное внимание и заботу. Условия в отделении хорошие, питание всегда свежее, диетическое, часть медикаментов предоставляется бесплатно, все врачи и младший персонал вежливые и внимательные. Спасибо за ваш труд, за ваше служение людям, крепкого вам здоровья и душевных сил на многие годы!

 • Фидак Артём Олегович:

  Добрый День! Меня зовут Артём , положили меня в эту больницу в отделение вторая терапия на 6 этаже, положили меня с температурой 38, и сильнейшим бронхитом, ну что я могу сказать господа, персонал хороший и доброжелательный, кормят хорошо, особую благодарность хочу выразить своему лечащему врачу терапевту Амелина Ирина Алексеевна, настоящий профессионал своего дела, большое вам СПАСИБО!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Our doctors

Image-1.1

Мостепан Татьяна Владимировна

В.О. Директора
печерна

Печерная Галина Николаевна

Заведующая рентгенологического отделения
кв1

Родионова Людмила Яковлевна

Заведующая ІІ терапевтического отделения
ли1

Кобысь Татьяна Александровна

Заведующая центра рассеянного склероза
sl1

Солярик Сергей Александрович

Заведующий отделения анестезиологии и интенсивной терапии
123

Бутырин Сергей Алексеевич

Заведующий операционного отделения
aks

Аксютин Георгий Владимирович

Заместитель главного врача по медицинским вопросам

We are located