(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії інфекційних хворих

ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРИХ

завідувч Вакуленко Юлія Григорівна-min

Вакуленко Юлія Григорівна

Надання якісної медичної допомоги в умовах відділення анестезіології та інтенсивної терапії інфекційних хворих включає:
– Цілодобовий прийом та госпіталізацію хворих, з гострими інфекційними захворюваннями, що загрожують життю та становлять небезпеку для оточуючих, в тому числі з особливо – небезпечними інфекціями із забезпеченням тимчасової ізоляції, що доставляються бригадами швидкої медичної допомоги або звертаються безпосередньо у відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги чи в інфекційне відділення за направленням інших закладів охорони здоров’я або без нього.
– Повноцінний комплексний підхід до лікування важких захворювань забезпечується завдяки наявності новітнього обладнання, сучасної лікувальної діагностики, моніторинговій системі критичних станів, виваженому науково-практичному підходу до пацієнта із залученням суміжних фахівців та кафедральних спеціалістів національного рівня, елементів реабілітації в умовах інтенсивної терапії на етапі одужання.
– Стаціонарне перебування в умовах одно-, двомісних боксів підвищеного комфорту, де висококваліфікований медперсонал завжди максимально забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для пацієнтів, які потребують особливого догляду, забезпечується цілодобовий індивідуальний пост.
– Дотримуючись всіх норм інфекційної безпеки, у відділенні працюють виключно лікарі анестезіологи та, спеціально навчені суворих принципів інфекційного контролю і протиепідемічного режиму, реанімаційні медсестри та медбрати. Наші молодші медичні сестри – це високопрофесійний персонал з впровадженого медичного клінінгу і догляду за важкохворими пацієнтами, що люблять свою роботу.

DSC_8446-min
DSC_9233(2)-min


Завідувач відділення:
Вакуленко Юлія Григорівна
ординаторська тел.: (044)249-78-26; +38 (063)653-86-76.

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директорка
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Заступниця директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувачка рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувачка відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся