(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
  • Українська

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

sl1

Солярик Сергій Олександрович – завідувач відділення

 

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії є основною базою кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету імені О.О.Богомольця і одним із фундаментальних підрозділів Київської міської клінічної лікарні №4 (КМКЛ №4). Лікарі відділення щороку надають екстрену допомогу більше ніж 900 госпіталізованим пацієнтам, організовують анестезіологічне забезпечення близько 2000 планових та екстрених операцій хірургічної служби, проводять близько 600 консультацій для інших відділень лікарні, а також беруть ключову участь у веденні пацієнтів із хронічним болем.

На даному етапі відділення анестезіології та інтенсивної терапії містить в собі 4 палати на 9 ліжок загалом, кожна палата обладнана повним спектром необхідної апаратури для забезпечення належного ведення пацієнтів будь-якого стану тяжкості та лікувального профілю.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії приймає тяжкохворих пацієнтів з усіх інших відділень лікарні, в тому числі хворих із декомпенсованим цукровим діабетом, гострим та хронічним панкреатитом, холециститом, новоутвореннями будь-якого органу або системи, тяжкими інфекційними процесами та сепсисом, хворих із небезпечними травмами, гострими порушеннями мозкового кровообігу (інсультами), інфарктом міокарду, серцевою та дихальною недостатністю, тощо. Завдяки цілодобовому спостереженню та лікуванню, госпіталізовані хворі отримають найбільш повний спектр допомоги та догляду.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії обладнане двома сучасними апаратами для плазмаферезу – ефективного методу дезінтоксикації, що має критичне значення для ведення пацієнтів у тяжкому стані. Співробітники кафедри та відділення володіють даною методикою та використовують її для лікування небезпечних отруєнь та хронічних захворювань, що супроводжуються важкою інтоксикацією (онкологічні захворювання, печінкова недостатність, ниркова недостатність, тощо).

Крім того, у відділенні впроваджуються нові методики постійного післяопераційного знеболення (абдомінальна поперечна аналгезія), комбінованих методів анестезії, а також низькопоточної інгаляційної анестезії севофлураном в умовах операційної (за допомогою сучасного апарату Lowenstein Leon).

Технічне забезпечення

Відділення інтенсивної терапії має в своєму розпорядженні широкий спектр засобів для оперативної та точної діагностики з подальшим проведення належного лікування.

Діагностичні засоби:

  • Власна служба цілодобової лабораторної діагностики
  • Сучасний ультразвуковий апарат
  • Оптичний бронхоскоп
  • Електрокардіограф
  • Монітори для постійного спостереження основних показників життєдіяльності пацієнтів із функцією вимірювання серцевого викиду в реальному часі

Лікувальні засоби:

  • Апарати контрольованої внутрішньовенної доставки медичних розчинів (інфузомати)
  • Електричний дефібрилятор
  • Сучасні апарати для штучної вентиляції легень із режимом неінвазивної вентиляції

«ВАІТ» веде тісну співпрацю із іншими підрозділами даної лікарні та ведучими спеціалістами інших лікувальних закладів, щоб забезпечити своїм пацієнтам найвищий рівень медичної допомоги.

 

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся