(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська

Відгуки та пропозиції

Також ви можете пройти анонімне опитування

Натиснувши тут

Або сканувавши цей QR-код

QR-KMKL

 • Ольга коментує:

  Щиро дякую за консультацію лікаря Кравченко Н.М., до якої учора, 01.06.2023р., звернувся мій син після укусу невідомою комахою. Нога і психологічний стан були не в кращому стані. Завдяки людяній розмові і професійній консультації лікаря, погані думки зникли, призначене лікування дало свої позитивні результати.
  Зауважу, телефон, вказаний на сайті, працює. На дзвінок відповіли оперативно і чемно. Запросили приїхати на консультацію.
  До речі, ані натяку на подяку!
  Дякую! Бажаю вашому колективу здоров”я і фінансової підтримки.

 • Андрій коментує:

  Доброго дня шановні читачі та співробітники Лікарні #4!

  Хочу коротко розповісти невеличкий період свого життя, а саме перебування в даній лікарні. Дуже вдячний Неврологічному відділенню #1 за надану допомогу на професійну рівні! Я лікувався особисто, а також лікували мою Маму і це дало позитивний результат.

  Перед цим маму лікували два рази у приватній клініці, але бажаного результату не було, я був у розпачі, морально знищений і вже майже здався. Та коли ми поступили у Неврологію #1 все стало покращуватися. По закінченню лікування Мамі стало краще, їй надали професійну допомогу, а найголовніше – ефективну, яка дала свої позитивні результати!

  Особисто хочу подякувати Влащук Аллі Миколаївні за її професіоналізм, за те що чітко і з розумінням визначає що потрібно хворій людині. Дякую Алла Миколаївна, за те що Ви справді не тільки професійний лікар, а і Людина з великої літери з добрим і чуйним серцем! Якби у світі було більше таких людей – то життя на землі було б краще. ДЯКУЮ!

  З вдячністю, Андрій Остапенко

 • Ліна коментує:

  мене звати Ліна Українець, щиро вдячна лікарю зав.відділенням офтальмології та мікрохірургії ока Кулик Світлані Анатоліївні за турботу та людяність, чудовий результат після проведеної операції ( глаукома ока), Лікарю з великої букви. Можу сказати, що відділення працює для людей, допомагає людям позбутися хвороби. З великою чуйністю та бажанням допомогти працює адміністратор Карпович Людмила. Дякую вам усім. Коли виходиш з такого відділення, хочеться жити! Дякую щиро!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші лікарі

ОВ

Ріполовська Оксана Володимирівна

Засиупник директора з медичної частини
Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

В.О. директора
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач відділенням внутрішніх хвороб
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Лікар терапевт

Ми знаходимся