(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська

Відгуки та пропозиції

Також ви можете пройти анонімне опитування

Натиснувши тут

Або сканувавши цей QR-код

QR-KMKL

 • Ольга коментує:

  Щиро дякую за консультацію лікаря Кравченко Н.М., до якої учора, 01.06.2023р., звернувся мій син після укусу невідомою комахою. Нога і психологічний стан були не в кращому стані. Завдяки людяній розмові і професійній консультації лікаря, погані думки зникли, призначене лікування дало свої позитивні результати.
  Зауважу, телефон, вказаний на сайті, працює. На дзвінок відповіли оперативно і чемно. Запросили приїхати на консультацію.
  До речі, ані натяку на подяку!
  Дякую! Бажаю вашому колективу здоров”я і фінансової підтримки.

 • Андрій коментує:

  Доброго дня шановні читачі та співробітники Лікарні #4!

  Хочу коротко розповісти невеличкий період свого життя, а саме перебування в даній лікарні. Дуже вдячний Неврологічному відділенню #1 за надану допомогу на професійну рівні! Я лікувався особисто, а також лікували мою Маму і це дало позитивний результат.

  Перед цим маму лікували два рази у приватній клініці, але бажаного результату не було, я був у розпачі, морально знищений і вже майже здався. Та коли ми поступили у Неврологію #1 все стало покращуватися. По закінченню лікування Мамі стало краще, їй надали професійну допомогу, а найголовніше – ефективну, яка дала свої позитивні результати!

  Особисто хочу подякувати Влащук Аллі Миколаївні за її професіоналізм, за те що чітко і з розумінням визначає що потрібно хворій людині. Дякую Алла Миколаївна, за те що Ви справді не тільки професійний лікар, а і Людина з великої літери з добрим і чуйним серцем! Якби у світі було більше таких людей – то життя на землі було б краще. ДЯКУЮ!

  З вдячністю, Андрій Остапенко

 • Ліна коментує:

  мене звати Ліна Українець, щиро вдячна лікарю зав.відділенням офтальмології та мікрохірургії ока Кулик Світлані Анатоліївні за турботу та людяність, чудовий результат після проведеної операції ( глаукома ока), Лікарю з великої букви. Можу сказати, що відділення працює для людей, допомагає людям позбутися хвороби. З великою чуйністю та бажанням допомогти працює адміністратор Карпович Людмила. Дякую вам усім. Коли виходиш з такого відділення, хочеться жити! Дякую щиро!

 • Марія коментує:

  Висловлюємо щиру подяку мед.персоналу відділення Неврологія 2 і особисто лікарю Хмель Олені Миколаївні за чуйне та професійне ставлення.
  Якісне харчування, своєчасне прибирання та вичерпні відповіді на всі питання.
  Пацієнти: Красковська, Добрянська, Луценко, Писаренко, Середович, Роост, Грабова (палата 10)

 • Смиченко Олександр коментує:

  Щиро дякуємо Приступнюк Максиму Олександровичу за надання кваліфікованої допомоги,стан покращився.

 • Наталія коментує:

  Щира подяка Шаповаловій Тетяні Олександрівні і офтальмологічному відділенню 4 Клінічної Лікарні!
  Я звернулася до Тетяни Олександівни з дуже складним випадком, який не могли розвязати інші лікарі; з швидко прогресуючою глаукомою, розвиток якої не можливо контролювати звичайним шляхом через край рідкісний випадок полі алергії на майже всі існуючі препарати; для того щоб врятувати зір необхідні додаткові дослідження, спостереження у стаціонарі і поради з великою кількістю профільних спеціалістів;

  Тетяна Олександрівна не тільки не відмовилася від такого важкого випадку, а провела багато часу намагаючись знайти рішення, радячись з іншими профільними спеціалістами, навіть у інших лікарнях; тестування можливих препаратів ( після попередніх алергопроб) проводилося під наглядом реаніматологічної бригади, край професійно і відлагоджено! Це в перший раз я бачила настільки професійне і у той же час сердечне відношення.

  Не можу не відмітити роботу адміністраторів відділення офтальмології та мікрохірургії ока у Київській міській клінічній лікарні №4! У звязку з моєю роботою по допомозі рятувальникам на Сході у мене було край обмаль часу на оформлення документів на термінову госпіталізацію коли я приїхала до Києва. Вони допомогли оформити все дуже швидко і віднеслися з теплотою, дійсно переймалися щоб допомоги і з розумінням!

  Коли я прийшла у відділення для госпіталізації там було затишно, чисто, тепло — лікарі, медсести і санітари працювали бездоганноб кожна палата мала сан вузел була чисто прибрана, у відділенні затишно і дуже приємно ( а після закінчення робочих годин мене приємно вразило як медсестри опановували роботу з новим обладнанням!) До того ж всі медсестри знали про мою серйозну алергію і вчасно попереджували про це всіх, дуже професійне відношення! Тетяна Олександрівна цікавилися моїм станом особисто навіть після закінчення робочого дня і керувала медичний персонал проводити додаткові дослідження які були необхідні

  Мед сестра відділення також персонально супроводжувала мене до реанімації під час проб на медичні препарати;

  Я радо порекомендую відділення офтальмології та мікрохірургії ока у Київській міській клінічній лікарні №4 всім кому потрібна негайна медична професійна допомога!

 • Ірина коментує:

  Щиро Дякую офтальмологічному відділенню у Київській міській лікарні 4
  Зверталась до багатьох офтальмологів 3 місяця мені ніхто не зміг поставити правильний діагноз ,я могла втратити зір я перестала бачити на одне око а тут мені допомогли знайти основну проблему та швидко розібравшись врятувати зір, на другий день я вже бачила.
  Я дуже вдячна своєму лікарю Кошовому Владиславу Олександровичу та Завідуючим офтальмологічного відділення які професійно надали допомогу та швидко знайшли основну проблему.
  Професіонали які допомагають людям, рекомендую залишилися тільки приємні враження

 • Тетяна коментує:

  Я Вірченко Т.В. була прооперована 23.01.2024р. у травматологічному відділенні Київської міської лікарні нр 4. Хочу висловити величезну подяку докторові, який мене оперував – чудовому фахівцю Жупанину Юрію Степановичу за його професіоналізм, чуйність та увагу! Бажаю Вам Юрій Степанович доброго здоров’я, довгої лікарської практики, також рятувати та ставити на ноги людей! Також хочу подякувати операційним медсестрам, санітарці Катюші з травматологічного відділення, за допомогу та увагу до мене, медперсоналу (Світлана, Настя, Тетяна та Оксана), дівчатка – ви найкращі! Дякую вам та всім хто мені допомагав за все!

 • Любов коментує:

  Хочу виразити щиру вдячність всьому медичному персоналу 7-го поверху та травматологічного відділення і особисто лікарю Сергієнко Тарасу Анатолійовичу та медсестрі Шукаєвій Наталії за високий професіоналізм, людяність і чуйність по відношенню до пацієнтів.
  Бжаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя і миру.
  З великою повагою Чумаченко Любов ,
  м. Дніпро.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директорка
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Заступниця директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувачка рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувачка відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся