(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська

Відгуки та пропозиції

 • Олександр коментує:

  Доброго дня,

  Цим листом хотів би висловити подяку Влащук Аллі Миколаївні, завідувачці 1-го неврологічного відділення Київської міської клінічної лікарні №4, яке було перекваліфіковане з перших днів пандемії під ковідних пацієнтів.

  Алла Миколаївна та її підлеглі займались лікуванням моєї мами. Завдяки професійному підходу, за 2 тижні інтесивного лікування з позитивним ПЛР-тестом та запаленням легенів як наслідок, вона отримала негативний тест та перейшла на домашнє лікування, яке також було виписане Аллою Миколаївною.

  Приємно вражені відношенням до роботи, обов’язків, ставленням до пацієнтів та доступністю комунікації у робочий та неробочий час. За час лікування не було помічено жодних натяків на незлагодженість роботи у відділенні.

  Величезне дякую таким Професіоналам своєї справи, як Алла Миколаївна Влащук!

 • Григорій коментує:

  Хочу висловити вдячнічть працівникам Пульманологічного відділення КМКЛ №4 і собисто
  зав. відділеня Поповій Л.І., лікуючому лікарю Вакулич Т.В., молодому медичному персоналу.
  Особливу подяку висловлюю Тетяні Василівні Вакулич за те, що вона в короткий термін змогла професійно надати висококваліфіковану медичну допомогу в лікуканні важкого захворювання, з турботою та повагою відносилась до хворих відділення.
  Хочу побажати міцного здоров’я на довгі роки, мирного неба, добра, щастя, злагоди та карєрного росту.

  З повагою Загоруйко Г.Н.

 • Загоруйко Григорій коментує:

  Вітаю весь жіночий колектив пульмонології зі святом весни і кохання! В грудні 2020 пройшов ефективне лікування і залишився приємно вражений професіоналізмом фахівців, особливу вдячність хочу висловити Вакулич Тетяні Василівні!

 • Николай коментує:

  Доброго времени суток, хочу выразить огромную благодарность за оказанную мне помощь в лечении, так как диагностировали недуг именно здесь. Врачи у вас хорошие, в любое время готовы помочь, еще раз спасибо вам за помощь. Живу я сейчас в городе Николаев, болею я РС с 2015 года, и у меня сформировался один вопрос:
  – Не противопоказано ли мне вакцинироваться от коронавирусной инфекции, хочется узнать не окажет ли вакцина непоправимых последствий для организма?
  Коронавирусом я уже переболел в легкой форме, в декабре 2020, после в январе 2021 года мое состояние ухудшилось и я снова находился на лечении в областном отделении неврологии. сейчас у меня все хорошо, но так как мнения наших невропатологов разнятся, одни утверждают, что нужно, другие утверждают что при моём диагнозе лучше не делать вакцинацию от коронавирусной инфекции, документ подтверждающий о противопоказании никто не может дать. Если честно, я боюсь того что вакцина может причинить мне вред. Поэтому, хочется узнать есть ли информация о пациэнтах с РС прошедших вакцинацию, и о том не повлияла ли вакцина на их самочувствие и не усугубилось ли их состояние?

  С Уважением Николай.

 • Татьяна Андреевна коментує:

  Хочу выразить свою глубокую признательность Дударю Дмитрию Николаевичу за неравнодушие, профессионализм и заботу, а также поблагодарить зав. инфекционным отделением за то, что собрала коллектив прекрасных и человечных специалистов.

 • Станіслав коментує:

  На протязі довгого часу знаю лікаря Сергієнка Тараса Анатолійовича. Він робив мені операцію на коліні (артроскопію) та на плечі. Відновлення пройшло швидко. Продовжую професійно займатися спортом.
  Тарас Анатолійович також все життя займається спортом, тому йому, як нікому з травматологів, зрозумілі проблеми спортсменів професіоналів.
  Головне, що в цей скрутний для України час, він продовжує допомагати хворим на своєму бойовому посту.
  Кутін Станіслав (МС України з боксу, МСМК України з кікбоксингу, проф. боксер рекорд 10:2 (8 KOs))

 • Світлана Менжерес коментує:

  Дуже хочеться подякувати,нехай із запізненням, чудовому лікарю,фахівцю своєї справи і надзвичайно хорошій людині Сергієнку Тарасу Анатолійовичу, який мене оперував.
  Я отримала можливість ходити і працювати.
  Професіоналізм лікаря,його увага,почуття гумору додають життєвих сил.
  Він залишався в Києві і продовжував виконувати свої професійні обов’язки після 24 лютого 2022 року , робить це і сьогодні.
  Величезна вам шана і подяка! Дай,боже,здоров’я, сил і натхнення працювати і надалі для людей!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся