(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська

Відгуки та пропозиції

 • Виктория коментує:

  Огромная благодарность всему мед.персоналу хирургического отделения за профессиональный подход, вежливость, понимание и готовность помочь в любую минуту.Особая благодарность хирургу Красовскому Владимиру Александровичу! Хирург от Бога! Профессионал своего дела!

 • Светлана коментує:

  Хочу висловити подякувати персоналу лікарні за приємне перебування в стінах лікарні! В середині все чисто і охайно, привітні працівники, а особливо хочеться відмітити турботливе ставлення з боку лікаря приймального відділення Івана Івановича!
  Також окреме величезне ДЯКУЮ керівництву за забезпечення ліками та чудовим харчуванням!!!

 • Оксана коментує:

  Величезна подяка всьому колективу травматологічного відділення на чолі з Макаренко Миколою Андрійовичем! За професійний підхід, за ввічливість (дуже рідко зустрічається) і готовність допомогти в будь-яку секунду. Особлива подяка Бурденюк Сергію Анатолійовичу
  Також Велике Спасибі керівництву лікарні що забезпечили ліками, а також за смачне харчування !!!

 • Anna коментує:

  Скарга до центру розсіяного склерозу. Батькові виписали нарпавлення на планову госпіталізацію БІЛЬШЕ НІЖ ПІВТОРИ МІСЯЦІ НАЗАД !!! Кожен раз як телефонуємо, нам кажуть що немає місць! НЕМАЄ МІСЦЬ?! Кожне ліжко вже по 5 разів звільнилося!!! Татові все гірше і гірше! Обуренню немає меж!!

 • Наталка Прудка коментує:

  Щиро дякую за лікування у відділенні Юрія Михайловича Барчини. Висока професійна майстерність, увага до всіх без виключення хворих генерують успішне лікування. Низький уклін усім, хто гоїть наші рани. З великою шаною, Наталка

 • Адміністрація коментує:

  Шановна, Анна!
  З приводу Вашого звернення щодо госпіталізації батька повідомляємо наступне. Впродовж жовтня-листопада 2017 р. Центр розсіяного склерозу мав перевантаження через великий потік пацієнтів: в жовтні пролікувалося 201 пацієнти (перевиконання плану 146%), в листопаді 244 пацієнти з розсіяним склерозом (РС). Велику частку складали пацієнти, яким діагноз встановлено вперше, також ми надаємо допомогу пацієнтам з РС, які давно хворіють і знаходяться на обліку.Враховуючи всі вище сказані фактори іноді бувають затримки з госпіталізацією.
  Тому, щоб забезпечити Вашому батьку умови перебування Вам потрібно надати всі документи до Центру РС або зв’язатися з лікарем Центру.
  Доброго Вам здоров’я!

 • Татьяна коментує:

  Выражаю глубокую благодарность заведующему отделением реанимации и интенсивной терапии Городской клинической больницы №4 г. Киева СОЛЯРИКУ  СЕРГЕЮ АЛЕКСАНДРОВИЧУ за высокий профессионализм, порядочность, доброту, высокую культуру общения с пациентами и родственниками. Моей родственнице Михайленко Вере Константиновне, россиянке, москвичке, давно проживающей в Украине в возрасте 93 лет довелось провести последнюю часть своей жизни в вышеуказанном отделении, где мы столкнулись с безупречным чутким отношением, постоянным вниманием со стороны Сергея Александровича и его всей слаженной  команды: в отделении абсолютная чистота, порядок, высокая дисциплина. Очевиден не только высокий профессионализм но и большие организаторские и административные способности заведующего отделением. Еще раз, от лица родственников выражаю искреннюю благодарность за заботливое, высокопрофессиональное и доброе   отношение к пациентам и родственникам, не зависимо от гражданской принадлежности и надеюсь, что высокая администрация найдет способ поощрения таких сотрудников, как это принято во всем мире.

   С уважением

                            Буранова Т.А. Москва

 • Людмила коментує:

  19 січня 2018 року моя мама, Недашківська Валентина, зламала ногу, швидка привезла її в лікарню КМКЛ № 4. З приймального відділення маму направили до відділення травматології. У відділенні нас зустріли медичні сестри і черговий лікар Сергій Анатолійович Бурденюк.
  Безмежно вдячна Сергію Анатолійовичу за професіоналізм та справжнє людське співчуття, вмілий підхід до пацієнтів, відмінне почуття гумору. Це порядна, доброзичлива і щира людина, який вміє підтримати, заспокоїти і має золоті роки. Він спеціаліст високого рівня, лікар від бога. Довгих вам років плідної праці… Сергій Анатолійович — ви найкращий…)))
  Хочеться подякувати за відмінну роботу всьому персоналу травматологічного відділення. За уважне, чуйне ставлення до людей, цілодобовий догляд. У палаті завжди чисто, охайно. У відділенні працюють справжні професіонали, майстри своєї справи, там панує добро :))
  Здоров’я Вам та Вашим сім’ям, успіху і терпіння! Низький уклін. Так тримати!!!
  З повагою і вдячністю
  донька Недашківської Валентини

 • Сергій Павлович коментує:

  Висловлюю велику подяку всьому медичному персоналу 1 відділення неврології і його очільниці – лікарю від Бога – Аллі Миколаївні Влащук за відношення до пацієнтів та їх родичів, толерантність, намагання підтримувати у відділенні чистоту і порядок. Алла Миколаївна повернула мене з того світу буквально, за що їй великий уклін. Золоті ручки маніпуляційної сестри Світлани ніколи не втовлювалися, з нею завжди було приємно поговорити. Бажаю відділенню тільки розвитку і ще раз розвитку. З великою повагою, пацієнт Павлюк Сергій Павлович, завідувач науково-дослідної лабораторії факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУ ім. Т.Шевченка, старший науковий співробітник, Лаурает державної премії в галузі науки і техніки

 • Світлана коментує:

  Доброго дня! Дякую персоналу ІІ терапевтичного відділення на чолі з завідувачем – Родіоновою Л.Я. Лікарі відділення не залишають людину з його проблемою наодинці. Особлива подяка лікарю – Амеліній Ірині Олексіївні за професіоналізм, уважність, турботливість та простоту у спілкуванні. Піклування про здоров’я, доброзичливе та професійне ставлення, те, що я отримала у лікарні. Вдячна медичному персоналу за турботливість, чіткість та координованість усіх процедур, за їх турботливі руки, забезпечення ліками. Особливо подяка персоналу харчоблоку за організацію правильного та корисного харчування. Дякую, що Ви є. Успіху Вам та процвітання!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші лікарі

Image-1.1

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директор
печерна

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
кв1

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач ІІ терапевтичного відділення
ли1

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувач центру розсіяного склерозу
sl1

Солярик Сергій Олександрович

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії
aks

Аксютін Георгій Володимирович

Заступник головного лікаря з медичних питань
123

Бутирін Сергій Олексійович

Завідувач операційного відділення

Ми знаходимся