(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська

Відгуки та пропозиції

Також ви можете пройти анонімне опитування

Натиснувши тут

Або сканувавши цей QR-код

QR-KMKL

 • Близнюк Катерина коментує:

  Нещодавно довелося лікуватись у відділенні відновлюваної ортопедії та реабілітації.Скажу відверто -була приємно здивована ставленням персоналу відділення до персоналу.

  Висловлюю подяку завідуючому відділення Барчині Юрію Михайловичу за золоті руки,професіоналізм і душевну теплоту.

  Ідеальна чистота,чіткий розпорядок роботи,високий професоналізм персоналу-так можна охарактеризувати роботу цього відділення .А раз такі умови створені для пацієнтів,то це,зрозуміло сприяє поліпшенню їхнього здоровя.Усім працівникам віддділення зичу теж бути здоровими ,а ще- добра,тепла,благополуччя і вдячних пацієнтів.

 • Віталій коментує:

  Регулярно, з 2012 року, проходжу реабілітацію у відділенні відновлювальної ортопедії та реабілітації спинальних хворих. Хочу відмітити високий професіоналізм лікарів та реабілітологів, а також іншого, обслуговуючого роботу відділення, персоналу. В коридорах, палатах і робочих кабінетах завжди чисто і прибрано, що викликає почуття спокою та затишку. За останні роки дуже покращилась ситуація з специфічним реабілітаційним інвентарем, за бажанням завжди є де і з чим працювати. Весь персонал ввічливий та завжди прийде на допомогу.
  Дякую Барчині Юрію Михайловичу та всьому колективу за сумлінну працю, тепле відношення і допомогу, що я з моєю сім’єю отримали за останні роки. Бажаю всім вам гарного настрою і міцного здоров’я.

 • Інна коментує:

  Лікуюсь в відділенні ортопедії. Хочу відзначити високий професіоналізм, чуйність та турботливість невропатолога Маникіної Каріни Олександрівни! Величезне спасибі за те, що ставитие людей на ноги в прямому значенні цього слова. Ця молода лікар -спеціаліст високого класу, відразу визначила проблему, призначила лікування, сама проводить блокади, практикує новітні методи лікування. Хочу подякувати всьому персоналу-величезні молодці! Медсестри, молодший медичний персонал, реабілітологи завжди всі в настрої, ніхто ніколи не кричить, спокійно, врівноважено, з посмішкою.

 • Олександр Михайлик коментує:

  З 5 по 17 грудня 2018 року перебував на лікуванні у відділенні пульмонології.

  Хочу висловити велику подяку чудовому лікарю, це Марія Валеріївна Куреза. Вона була моїм лікарем під час хвороби. Професійна, уважна, чуйна, кожен її обхід залишав по собі надзвичайно приємне враження. Марія Валеріївна дуже фахова, професійна, уважно ставиться до пацієнтів, тому хочу подякувати їй за турботу, професіоналізм, чуйність!!! Вона чудова людина, чудовий лікар!!!

  Відділення добре забезпечене препаратами, тут добре харчування. Тому вимушене перебування у стінах відділення під час хвороби залишили проте по собі позитивні враження. В першу чергу завдяки працівникам!

 • Наталія коментує:

  Сегодня, 20 мая,2019 г.- День травматолога.
  Еще пару недель назад я бы не придала значения этому профессиональному празднику врачей (как выяснилось самой древней врачебной профессии: еще лекари древней Греции искали способы лечения переломов). Но так случилось, что я напрямую познакомилась с этими волшебниками от медицины, которые буквально собирают людей по косточкам. После перелома руки попала к ним на операционный стол.
  И сегодня, в день травматолога, хочу сказать слова благодарности всем сотрудникам травматологического отделения больницы №4 Соломенского района Киева – медсестрам, нянечкам, заведующему Аксютину Андрею Георгиевичу, лечащему хирургу, который меня оперировал, Вендолину Юрию Владимировичу. Эти врачи и их коллеги по несколько часов за смену стоят за операционным столом. Иногда у них бывает по 7 операций в день. Они задерживаются на работе, они не уходят домой, пока не убедятся, что с пациентом все в порядке. ИМ НЕКОГДА СИДЕТЬ в СОЦ.СЕТЯХ! Хочу сказать слова благодарности и поздравить с профессиональным праздником.
  Вы помогаете нам – спотыкающимся, оступающимся, упавшим. “Подскользнулся, упал, потерял сознание, очнулся – гипс” – киношная комедийная цитата. Но в жизни все не так смешно: падая и ломаясь, человек внезапно выпадает из привычной жизненной колеи, стресс и неопределенность, сомнения и боль сопровождают его. И в этот момент на помощь приходят врачи-травматологи. Они не просто профессионалы и отличные хирурги, они еще и психологи. Юмор и слова поддержки я ощущала постоянно, находясь в больничных стенах.
  Низкий Вам поклон, уважаемые работники травматологи больницы №4 Поздравляю вас с профессиональным праздником. Будьте здоровы, будьте счастливы. С ДНЕМ ТРАВМАТОЛОГА, дорогие врачи!

 • Віталій К. коментує:

  Вітаю відділення відновлювальної ортопедії та реабілітації спинальних хворих з 20 річним ювілеєм! Бажаю всьому коллективу міцного здоров’я та гарного настрою! Дякую кожному працівнику за високий професіоналізм, людське відношення і ті зусилля які вкладені в мене і мені подібних. Окремо дякую Юрію Михайловичу, Олені Вікторівні та Денису Сергійовичу, багато що маю зараз завдяки вашій сумлінній праці, ви чудові.

 • Юлія коментує:

  Хочу висловити велику подяку колективу другого терапевтичного відділення! Не зважаючи на мою скептичну налаштованість, перебування у відділенні залишило по собі приємні враження: медсестри чуйні та швидко реагують на будь-які прохання, палати чисті та охайні, їжа смачна. Особливу подяку хочу виразити моєму лікарю – Амеліній Ірині Олексіївні. Ірина Олексіївна показала себе не лише як висококваліфікований спеціаліст, а і як дуже чуйна людина, що переживає за кожного пацієнта. Приємне враження перебування у відділенні можуть зіпсувати лише періодичні надходження безхатьків, що приносять деякий дискомфорт, але лікарі просто виконують свою роботу, адже для них усі пацієнти це у першу чергу люди, які потребують їх допомоги!

 • Олег К. коментує:

  17 грудня 2018 року об 11:00 год. я впав та зламав ногу. Попередньо в швидкій поставили діагноз перелом правої шийки бедра. Швидка привезла мене в лікарню КМКЛ № 4. Після рентгену діагноз підтвердився та був накладений гіпс. Через 30 хвилин черговий лікар Юрій Степанович запропонував хірургічне втручання для закріплення перелому металоконструкцією. О 18:00 було зроблено операцію. Операція пройшла успішно без ускладнень. Після операції мене регулярно оглядали лікарі Юрій Степанович та Богдан Володимирович.
  21 грудня 2018 року був виписаний на амбулаторне лікування за місцем проживання.
  На теперішній час черговий рентгенівський знімок показав, що пером повністю зрісся, що свідчить про кваліфікацію лікарів.
  Хочу висловити величезну подяку Юрію Степановичу, Богдану Володимировичу, анастезіологам, рентгенологам та всьому відділенню за чуйність та професіоналізм.
  З повагою та вдячністю Олег

 • Міцкевич Любов Василівна коментує:

  Щира подяка Родіоновій Людмилі Яківні за ії відданість своїй роботі, професіоналізм, чуйність і щире відношення до пацієнтів. Під ії керівництвом відділення, яке надає допомогу пацієнтам з COVID-19 працює злагоджено і організовано. Бажаю Вам і Вашому колективу сил, терпіння, здоров‘я і належної оцінки Вашої важкої праці.

 • Світлана коментує:

  Нещодавно лікувалась від ковід. Попала у відділення ортопедії. Велика вдячність завідуючій Карині Олександрівні. Молода чуйна і гарний керівник. У відділенні порядок, її поважає персонал і санітарочки і медсестри. А також вдячність Роксолані Романівні. Низький уклін вам лікарі. Такі спеціалісти нам потрібні. У нас є майбутнє.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

В.О. Директора
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Засиупник директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся