(044) 270-30-20, (044) 249-78-56
 • Українська

Відгуки та пропозиції

Також ви можете пройти анонімне опитування

Натиснувши тут

Або сканувавши цей QR-код

QR-KMKL

 • Олександр коментує:

  Доброго дня,

  Цим листом хотів би висловити подяку Влащук Аллі Миколаївні, завідувачці 1-го неврологічного відділення Київської міської клінічної лікарні №4, яке було перекваліфіковане з перших днів пандемії під ковідних пацієнтів.

  Алла Миколаївна та її підлеглі займались лікуванням моєї мами. Завдяки професійному підходу, за 2 тижні інтесивного лікування з позитивним ПЛР-тестом та запаленням легенів як наслідок, вона отримала негативний тест та перейшла на домашнє лікування, яке також було виписане Аллою Миколаївною.

  Приємно вражені відношенням до роботи, обов’язків, ставленням до пацієнтів та доступністю комунікації у робочий та неробочий час. За час лікування не було помічено жодних натяків на незлагодженість роботи у відділенні.

  Величезне дякую таким Професіоналам своєї справи, як Алла Миколаївна Влащук!

 • Станіслав коментує:

  На протязі довгого часу знаю лікаря Сергієнка Тараса Анатолійовича. Він робив мені операцію на коліні (артроскопію) та на плечі. Відновлення пройшло швидко. Продовжую професійно займатися спортом.
  Тарас Анатолійович також все життя займається спортом, тому йому, як нікому з травматологів, зрозумілі проблеми спортсменів професіоналів.
  Головне, що в цей скрутний для України час, він продовжує допомагати хворим на своєму бойовому посту.
  Кутін Станіслав (МС України з боксу, МСМК України з кікбоксингу, проф. боксер рекорд 10:2 (8 KOs))

 • Світлана Менжерес коментує:

  Дуже хочеться подякувати,нехай із запізненням, чудовому лікарю,фахівцю своєї справи і надзвичайно хорошій людині Сергієнку Тарасу Анатолійовичу, який мене оперував.
  Я отримала можливість ходити і працювати.
  Професіоналізм лікаря,його увага,почуття гумору додають життєвих сил.
  Він залишався в Києві і продовжував виконувати свої професійні обов’язки після 24 лютого 2022 року , робить це і сьогодні.
  Величезна вам шана і подяка! Дай,боже,здоров’я, сил і натхнення працювати і надалі для людей!

 • Віталій коментує:

  Так сталося, що я 23 квітня, 2022р. потрапив з підозрою діагнозу ішемічний інсульт в Київську клінічну лікарню №4, 1-го неврологічного відділення. Не буду вдаватись до подробиць, лише скажу, що хвороба не проста і хворі потрапляють сюди різної тяжкості. Є такі, що не ходять, не говорять, не можуть самі поїсти, лежать в памперсах, стогнуть і таке інше. І всю цю тяжку роботу, турботу за пацієнтами, бере на себе медперсонал – годують з ложечки, миють, возять, міняють памперси. Між іншим лікування – ВИСОКОПРОФЕСІЙНЕ, БЕЗКОШТОВНЕ!!! Хочу висловити Вам подяку, безмежно вдячний за щиру допомогу, турботу, уважність всьому персоналу, всім медпрацівникам. З великою повагою і любов’ю до Вас – Заслужений артист України Віталій Свирид.

 • Заплотінська Олена коментує:

  Висловлюю слова щирої та глибокої вдячності усьому колективу першого неврологічного відділення КМКЛ #4. Особливе слово подяки і поваги Влащук Аллі Миколаївні, завідувачці відділення. Бездоганна організація роботи відділення, персоналу, турботливість щодо пацієнтів, забезпеченість відділення ліками, необхідним медичним приладдям (зокрема протипролежний матрац, який видали для мого тата), надзвичайно комфортна емоційна складова, налагоджена взаємодія із суміжними службами та відділеннями лікарні сприяє чіткій та професійній діяльності всього відділення. А завдяки унікальним глибоким знанням, високому рівню фахової майстерності Алли Миколаївни ЖИТТЯ МОГО ТАТА ТРИВАЄ!
  Також від душі кажу спасибі лікарю першої неврології Валентину Михайловичу, бо саме на його чергування моїх батьків доставила в лікарню швидка допомога. Вся наша родина відчула підтримку, завдяки якій прийшла впевненість у завтрашньому дні.
  Людяність, доброчесність та високий професіоналізм панують у першому неврологічному відділенні КМКЛ #4.

 • Ганна коментує:

  Влащук Алла Миколаївна – завідувач відділення, то є Лікар з великої літери, а її І неврологічна відділення творить дива та піднімає інсультних людей та дарує їм повноцінне життя, ( за можливості здоров’я) так було з моїм чоловіком та багатьма хворими, з якими ми лежали. Я дуже вдячна Аллі Миколаївні та лікарям відділення і вважаю її найкращим спеціалістом в цій царині та довіряю їй найбільше у Києві.

 • Більчук Юрій Федорович коментує:

  Хочу від щирого сердця подякувати завідуючому травматологічного відділення Київської міської клінічної лікарні №4 Аксютіну Андрію Георгійовичу та всім його співробітникам за чуйне і професійне ставлення, організацію ефективної роботи всіх ланок лікувального процесу, кропітку щоденну працю.
  Завдяки майстерності Андрія Георгійовича в ендопротезуванні я зміг за тиждень повернутися до нормального життя, зникли виснажливі болі, маю повноцінний сон і наповнений новими планами.

  З повагою,
  Голова правління
  Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання освітян і науковців»
  Інвалід 2 групи
  Більчук Юрій Федорович

 • Олександр коментує:

  Я військовослужбовець НГУ, отримав поранення в бою за Луганську область!
  4 осколки та контузія
  Найбільший осколок ( 18мм/7мм/2мм) потрапив у логічний суглоб, чим спричинив серйозну травму!!
  Знайти гарного спеціаліста виявилося не просто…, відгукнувся Сергійенко Тарас Анатолійович!!!
  Який швидко все організував і дістав цей клятий “подарунок” від орків!!
  Тарас Анатолійович видалив частину хряща, а також підлатав мініски! Сподобалось відношення самого лікаря та медичного персоналу!!
  Дякую Тарасу Анатолійовичу за можливість знову бігати та працювати!!))

 • Валентина коментує:

  У березні 2023 року я була госпіталізована в травматологічне відділення на планову операцію з ендопротезування кульшового суглоба. Оперувала мене бригада лікарів на чолі з лікарем -травматологом Лешковичем Б. В. Операція пройшла успішно. Я вдячна лікарям, які проводили операцію, а особливо Лешковичу Б. В. Це професіонал своєї справи, Лікар з великої букви. Не зважаючи на свою зайнятість 24/7, лікар знаходив вільну хвилинку, щоб поцікавитися моїм самопочуттям, станом здоров’я та надавав поради. Хочу також подякувати усьому персоналу травматологічного відділення за їхню роботу та відношення до хворих.

 • Таня коментує:

  Мои родители вчера (24 мая, 2023) по скорой попали в травматологическое отделение киевской больницы 4.

  Большое всем спасибо! На самом деле, никаких слов не хватит, чтоб в полной мере выразить мою благодарность.

  Благодарю от всей души за понимание, за добросердечность, отзывчивость, искренность, поддержку! Приятно знать, что такие люди есть рядом с родителями в тревожную и сложную минуту.

  От всего сердца хочу выразить огромную благодарность за заботу, чуткость которая была проявлена.

  Пусть вернётся вам добро здоровьем, благополучием, щедрыми помогающими руками в нужный час. Спасибо!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наші лікарі

TV-off-mini

Мостепан Тетяна Володимирівна

Директорка
Ripalov-mini

Ріполовська Оксана Володимирівна

Заступник директора з медичної частини
pecherna-mini

Печерна Галина Миколаївна

Завідувач рентгенологічного відділення
rodion-mini

Родіонова Людмила Яківна

Завідувач відділенням внутрішніх хвороб
kobis-mini

Кобись Тетяна Олександрівна

Завідувачка відділенням демієлінізуючих захворювань нервової системи

Ми знаходимся